Hakkımızda


Muganni Mutfak, yapı ve dekorasyon sektörünün deneyimli firması Modülas Mimarlık tarafından 2011 yılında kurulmuştur. 1996 yılından bu yana sektörde üretim kalitesine verdiği önem, teknolojiye ve insana yönelik yatırımları ile adından sürekli bahsettiren Modülas Mimarlık, Muganni Mutfak markası ile bölgedeki modüler mutfak sektörünün gelişimine katkı sağlamıştır.

Keresteciler Sitesi’nde yer alan Muganni Mutfak, son teknoloji ürünü makinelerin yer aldığı üretim tesisinde birinci sınıf modüler mutfaklar üretmektedir. Yıllık 100.000 metrekarelik üretim hacmi ile kaliteli hizmet anlayışını bir araya getiren Muganni Mutfak, ürünlerini günden güne daha çok müşteri ile buluşturmaktadır.

Vizyonumuz;

Güven, kalite ve çözüm odaklı, tavsiye edilen ve yenilikçi tasarımlar ile özdeşleşen marka anlayışımız ile marka bilinirliğimizi tüm Türkiye’ye yaymak.

Misyonumuz;

Muganni Mutfak'ı tercih eden herkesle, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı bir ilişki kurmak.

Değerlerimiz;

Muganni Mutfak üretim sürecine müşterilerin ihtiyaçlarını analiz etmekle başlar. Bu ihtiyaçların giderilmesine yönelik tasarlanmış ürün ve hizmetleriyle, deneyimli çalışanları ve çözüm ortaklarıyla, müşterisiyle kurduğu her ilişkinin her aşamasında memnuniyeti garantilemeyi amaçlar.

Güven Anlayışımız;Müşterilerimiz için; fiyat, kalite ve satış sonrası hizmette iyi ve istikrarlı İş ortaklarımız için; iş yapılmak istenen ve saygınlık uyandıran Çalışanlarımız için; adil ve mutlu bir çalışma ortamı sağlama gayretimiz güven anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.